Başvuru/ Kayıt

BAŞVURU/ KAYIT

Konferans yayım ve başvuru/ kayıt işlemleri dört basamaktan oluşmaktadır:

(i) özü göndererek başvurma,

(ii) tam metni ve/ya araştırma makalesini göndererek kayıt yaptırma,

(iii) önceden kaydedilmiş videoyu göndererek katılma (seçmeli) ve

(iv) sunumların canlı yayınlanması (eşzamanlı) veya önceden kaydedilmiş videoların oynatılması (art zamanlı) (soru cevaplı olarak/ olmadan).

Önceden kaydedilmiş video dosyaları, eposta <info@israiliyat.com> ile gönderilmeli veya Google Drive’a (drive.israiliyat.com)a yüklenerek sunulmalıdır.

Konferansa katılım için herhangi bir kayıt ücreti öngörülmemektedir.

Resmi bir Davet Mektubu isteyen kişiler ICIJS'den istekte bulunabilir. Davet mektubu alabilmek için yazarın yazısını konferansa göndermesi gerekir.

Katılımcılar kayıt işlemine devam ettiklerinde hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Katılımcılarla genellikle e-posta yoluyla iletişim kuracağız. Katılımcılar, e-posta iletişiminin, posta yoluyla gönderilen, uygun şekilde imzalanmış ve tarihli belgelerle aynı şekilde sözleşmeye dayalı olarak bağlayıcı olduğunu kabul eder.

Katılımcılarla genellikle kişisel e-posta adresleri aracılığıyla bireysel olarak veya toplu olarak ICIJS’23 Katılımcıları'nın grup e-postası <icijs23-katilimcilari@googlegroups.com> aracılığıyla senkronize olmayan iletişim yoluyla iletişime geçilir. Ayrıca telefon veya görüntülü görüşme (meet.israiliyat.com) ile eşzamanlı iletişim sağlanmaktadır.

Gönderdiğimiz e-posta iletileri bazen spam olarak işaretlendiği için spam kutusuna bakınız. Epostaların spama gitmemesi için gönderdiğimiz eposta adresi spam değil olarak işaretlenmeli ve info@israiliyat.com ve israiliyat.com@gmail.com adresleri kişi listesine eklenmelidir.

Konferans hakkında geri bildirim almak için Kayıt Formu ve Değerlendirme Anketi adlı iki Google Forms’un doldurulması istenecektir.

Katılımcılar kayıt sırasında aksini belirtmedikçe, katılımcıların adını ve ayrıntılarını konferans katılımcıları rehberimizde görüntüleyeceğiz.

Konferans, yeni doçentlik ölçütlerine (üniversite tarafından düzenleme kurulunda “resmi olarak görevlendirilmiş” akademisyen temsilci) uygundur.